Neler Yaptık ?

Neler Yaptık ?

22 Nis 2015 0 comment

2005 YILINDA GÖREVE GELEN 48 NOLU HER NEVİ MAKİNA VE EKİPMANLARI KOMİTESİ İLE 49 NOLU TAKIM TEZGAHLARI VE OTOMASYON KOMİTELERİNİN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİREREK ORTAK BİR YOL HARİTASI VE GÖREV DAĞILIMI STRATEJİSİ İLE FAALİYETLERE BAŞLADIK. 

YAPILAN İLK TOPLANTILARLA SEKTÖRÜN TEMSİLCİLERİ VE SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ İLE BİR ARAYA GELEREK ÜYE ODAKLI FAALİYETLER GERÇEKLEŞTİRİLMESİ YÖNÜNDE KARARLAR ALDIK.

DERNEKLERLE BİRLİKTE ÜYE TABANINA ULAŞTIK
TÜRKİYE MAKİNA VE TAKIM TEZGAHLARI SEKTÖRÜNÜ TEMSİL EDEN 200'ÜN ÜZERİNDE DERNEKLE TEMASA GEÇİLEREK SANAYİCİ VE TİCARET ERBABLARININ GÜNCEL SORUN VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ ALINARAK RAPOR HALİNE GETİRİLMİŞTİR.

SEKTÖRÜN ÖNDE GELEN DERNEKLERİ İLE YÜRÜTÜLEN İŞ BİRLİĞİ SONUCUNDA ORTAYA ÇIKAN DETAYLI RAPORU İSTANBUL TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU VE TOBB YÖNETİM KURULU DESTEĞİ İLE GEREK MEDYADA GEREKSE HÜKÜMET YETKİLİ MERCİLERİNE ULAŞTIRDIK.
60’A YAKIN DERNEK VE BİRLİKTEN ALINAN BİLGİLER IŞIĞINDA YAŞANAN SORUNLAR, KOMİTELERİMİZ TARAFINDAN 5 ÇALIŞMA GRUBU OLUŞTURULARAK İNCELENDİ. YAŞANAN SORUNLAR İLE ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ KAPSAYAN BİR RAPOR OLUŞTURULDU.

İTO TARAFINDAN YAYINLANAN RAPOR, İLGİLİ TÜM MERCİLERE İLETİLEREK, ÇÖZÜM NOKTASINDA ÇALIŞMALAR BAŞLATILDI.

SANAYİ SEKTÖRÜNDE YAŞANAN SORUNLAR VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ KAPSAYAN BU RAPOR IŞIĞINDA, ANA YATIRIM MALI MAKİNA OLAN İMALAT SANAYİMİZİN VE KOBİLERİMİZİN İÇİNDE BULUNDUĞU KOŞULLAR GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULARAK SLOGANIMIZI DA OLUŞTURAN YOL HARİTAMIZIN ROTASI SANAYİMİZ İÇİN ÇALIŞMAYA YÖNLENDİRİLDİ. 

KOMİTE VE MECLİS ÜYELERİMİZ, BİR ÇOK SEMİNER, PANEL, KONFERANS VE TOPLANTILARA KATILARAK, ÖZELLİKLE SİZLERDEN ALDIĞIMIZ BİLGİLER İLE DERLEDİĞİMİZ SEKTÖRÜMÜZÜN SORUNLARINI DİLE GETİRDİ, ÇÖZÜM ÖNERİLERİMİZİ SIRALADI, TALEPLERDE BULUNDU.

Son Eklenenler

Yorum Ekle

Komite Üyeleri"Hizmetimiz artarak devam edecektir"

Duyurular:

İTO Makine Tweets

İstanbul Ticaret Odası 2015 Mart ayında fiyatı en çok artan ve azalan ürünleri açıkladı. http://t.co/4qHXyj8mhU
1992 yılı Hocalı katliamının tanığı çocuklar, 24 Nisan'da İstanbul Ticaret Odası'nın misafiri olacak. http://t.co/17jtmk050c
İstanbul Ticaret Odası tarafından hediye saat gönderimi yönünde telefon çağrıları ile ilgili önemli uyarı http://t.co/mvd2qB6h0R

E-Bülten Aboneliği

E-Bülten aboneliğinin faydaları;

  • İTO'daki yeniliklerden haberdar olun
  • İş dünyasını takip edin
  • Etkinliklerden haberdar olun

İletişim

Reşadiye Cad. 34112 Eminönü / İstanbul
444 0 486
0212 520 1656 - 513 1565

Web Tasarım Erdi Gümüş
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Brown Green Pink Violet
Layout Style
Select menu