Sanayicimizle Birlikte

Sanayicimizle Birlikte

22 Nis 2015 0 comment

SANAYİMİZİN VE KOBİLERİN GELİŞİMİ HEDEFLE SANAYİ İHTİSAS KOMİSYONU KURULDU. BU KOMİSYON İLE ODAMIZA KAYITLI 65.000 ÜRETİCİ FİRMAYI TEMSİLEN STRATEJİ FAALİYET PLANI OLUŞTURULDU. BU PLAN KAPSAMINDA İLK FAALİYETİMİZ SANAYİCİMİZİ YERİNDE ZİYARET EDEREK TEKNOLOJİLERİNİ İNCELEME FIRSATI BULMAK VE BEKLENTİLERİNİ KENDİLERİNDEN DİNLEMEK AMACI İLE SANAYİCİMİZLE BİRLİKTE ÇALIŞMASI BAŞLATILDI.

YAPILAN ZİYARETLER SONUCUNDA ÖZELLİKLE ANA SANAYİ VE KOBİLERİN OLUŞTURDUĞU ÜYELERİMİZİN SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ HER PLATFORMDA GÜNDEME GETİRİLEREK ÇALIŞMALAR YAPILDI, GİRİŞİMLERDE BULUNULDU.

SANAYİCİNİN EN ÖNEMLİ SORUNLARINDAN OLAN “ENERJİ” KONUSUNDA DA GİRİŞİMLERDE BULUNAN KOMİTE, ELEKTRİK FİYATLARI VE SANAYİ SEKTÖRÜNE YÖNELİK TEŞVİKLERİN YENİDEN DÜZENLENMESİNE İLİŞKİN, ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI İLE BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIKLARI İLE TEMASLAR GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Son Eklenenler

Yorum Ekle

Komite Üyeleri"Hizmetimiz artarak devam edecektir"

Duyurular:

İTO Makine Tweets

İstanbul Ticaret Odası 2015 Mart ayında fiyatı en çok artan ve azalan ürünleri açıkladı. http://t.co/4qHXyj8mhU
1992 yılı Hocalı katliamının tanığı çocuklar, 24 Nisan'da İstanbul Ticaret Odası'nın misafiri olacak. http://t.co/17jtmk050c
İstanbul Ticaret Odası tarafından hediye saat gönderimi yönünde telefon çağrıları ile ilgili önemli uyarı http://t.co/mvd2qB6h0R

E-Bülten Aboneliği

E-Bülten aboneliğinin faydaları;

  • İTO'daki yeniliklerden haberdar olun
  • İş dünyasını takip edin
  • Etkinliklerden haberdar olun

İletişim

Reşadiye Cad. 34112 Eminönü / İstanbul
444 0 486
0212 520 1656 - 513 1565

Web Tasarım Erdi Gümüş
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Brown Green Pink Violet
Layout Style
Select menu